Grafický dizajn
Náplňou mojej práce ako grafičky nie je len tvorba vizitiek, lôg či billboardov. Okrem firemných tlačovín, ako sú trhacie bloky, zakladače, hlavičkové papiere, etikety, obaly produktov, pre teba rada navrhnem svadobné pozvánky, dizajn trička či tašky, záložky do knihy, pexeso a mnoho ďalších vecí. V podstate môžem spáchať čokoľvek, čo potrebuje vizuál.
Keďže som veľká milovníčka kreatívnych papierov, pomôžem ti aj pri ich výbere. Pri tlačovinách spravia totiž naozaj veľký kus práce.
Webový dizajn
Navrhujem vizuálnu a obsahovú časť webov, inak povedané UX a UI dizajn. Snažím sa navrhovať funkčné, zrozumiteľné, prehľadné a oku lahodiace stránky. Dôležité je pre teba vedieť, že sa radšej púšťam do menších webov a nech by som sa akokoľvek snažila, nakódovať web nie je v mojich silách.
Vo webovom dizajne mám už čo-to za sebou. V spolupráci s firmou Identiq som navrhla webové stránky pre viacero úspešných firiem, napríklad Maja Kreativ, Anima Vets, Navan Klinika, Identiq.
Digitálne ilustrácie
Tvorím jednoduché ikonky aj špeciálne produktové a firemné ilustrácie. Pred realistickými dávam prednosť kreatívnym a hravým ilustráciam, ktoré nie sú príliš rozsiahle. Napríklad takú knihu som ešte neilustrovala. Možno niekedy v budúcnosti, ktovie. 
Digitálne ilustrácie tvorím pomocou rastrovej aj vektorovej grafiky. Obe možnosti majú využitie v tlačovinách i digitálnom svete.